PURL NAKIŞ – Purl Nakış Baskı

PURL NAKIŞ

 
NAKIŞ FİRMASI PURL NAKIŞ

2000 yılında kurulan Purl Nakış , müşterilerine en iyi nakış kalitesini sunmak için bünyeside 2 atölye bulundurmaktadır. İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakasında ki atölyelerinde Barudan , Feiya ZNK, JNBEST nakış makineleri ile hizmet vermektedir.


 

NEDEN BARUDAN

Nakış işlerinde en kalitelisi


Barudan Japonya 1959 yılında ilk çok başlı nakış makinasını üretti ve bugün Barudan'ın ürettiği makinalar 100'den fazla ülkede kulanılmaktadır.

Barudan'ın uluslararası standardı "En Yüksek Kalite" dir. Tüm dünya Nakış sektörünün lideri olarak, son teknolojileri içeren en yüksek kaliteye sahip makine BARUDAN dır.

NEDEN PURL NAKIŞ

Nakışta Kalitenin adı PURL Nakış


Makine parkurundan , ip kalitesine kadar dikkat ediyoruz.Üst ve alt ipliğin seçimi ve kullanımları, tasarımın verimliliğini, görünümünü ve dayanıklılığını, sonuçların tutarlılığını ve nihai ürünün işlevselliğini ve sertifikasını etkileyecektir.

Bir projeye uygun nakış iplikleri seçmek için ipliklerin parlaklığını, dokusunu, renk çeşitliliğini, kalınlığını, sunumunu, kalitesini, renk haslığını, sağlamlığını ve üretim sırasındaki işlevselliğini de değerlendirdiğimiz için başarılıyız.

WhatsApp chat