Teslimat ve İade Şartları - Purl Nakış Baskı

Teslimat ve İade Şartları

Havale/EFT ve Kredi Kartı ile verilen siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra en geç 5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin dağıtım şubesine uzaklığına göre de kargo şirketi 2 – 5 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. Kargodan Kaynaklı gecikmelerden firmamız sorumlu değildir. Eğer Özel kurye ile gönderim talep edilmiş ise kurye maliyeti Alıcıya aittir. Kurye olarak BANABİKURYE firması ile çalışılmaktadır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası veya verdiğiniz cep numarası üzerinden whatsapp ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

“www.purlnakis.com” online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda;

Ödemesini havale ve kredi kartıyla yaptığınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Nakış işlemesi yapılan ürünler geri iade olarak alınmaz. Çünkü özel olarak sizin için yapılmıştır. Nakışsız ürünler bir deforme , yırtılma veya başka bir kusuru sonradan oluşmamış ise alınır. Ürünlerinizi kargocudan eksiksiz ve sağlam teslim alma sorumluluğu Alıcıya aittir. Hasar, yırtılma ve benzeri durumda kargocuya tutanak tuturunuz.

WhatsApp chat